logopedia rzeszówpedagogika rzeszów

Producenci

Pomoce dydaktyczne, gry i zabawy

Domino Gra twarzy

Domino Gra twarzy
Domino Gra twarzy

Nauczyciel i rodzice stoją przed niełatwym zadaniem kształtowania emocji u najmłodszych oraz rozmowy o nich. Dzięki grze „Gra Twarzy” to wyzwanie będzie o wiele łatwiejsze. Oparta na popularnej i lubianej grze w domino zabawka pomoże połączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas gry dziecko pozna różnego rodzaju emocje oraz będzie analizować doświadczenia, które je spotykają. Wszystko to w atmosferze radosnej zabawy z rówieśnikami.

Dzięki Domino „Gra Twarzy” dziecko:

* rozwinie swoją sferę emocjonalną
* zdobędzie wiedzę na temat przeżywanych emocji i uczuć
* skonfrontuje swoje postrzeganie emocji z rówieśnikami
* pozna różnice między ludźmi oraz nauczy się szacunku i akceptacji
* pozna zasady zdrowej rywalizacji 

Domino „Gra Twarzy” to wartościowa zabawka, która uczy, bawi i integruje dzieci. To wszystko sprawia, że jest często wybierana przez nauczycieli i wychowawców jako pomoc dydaktyczna.

Cena: 93,00 zł

Duża kostka w kostce

Duża kostka w kostce
Duża kostka w kostce

Podwójna kostka - podwójne możliwości. Oryginalne kostki można wykorzystać do wielu gier edukacyjnych - do działań arytmetycznych i nauki rachunku prawdopodobieństwa (przewidywanie wyników i wyliczenia statystyczne). Zewnętrzna kostka wykonana jest z przeźroczystego tworzywa w 5 różnych kolorach, z nadrukiem kropek 1-6 w kolorze białym. Natomiast wewnątrz znajduje się mała, biała kostka z nadrukiem kropek 1-6 w kolorze czarnym.

Cena: 6,50 zł

Klocki Canoe - Zestaw Dotyk

Klocki Canoe - Zestaw Dotyk
Klocki Canoe - Zestaw Dotyk

Dzieci bawią się bez udziału wzroku, z  zasłoniętymi oczami, paluszkami poszukując odpowiedniego klocka, aby ułożyć przygotowany w jednej z rynienek wzór.
Zestaw stymuluje zmysł dotyku, wydłuża koncentrację uwagi, rozwija planowanie ruchowe oraz wizualizację ruchu. Dotyk jest jednym z głównych zmysłów potrzebnych do poznawania świata. Dobrze rozwinięty układ dotykowy warunkuje przede wszystkim dobre czucie własnego ciała ale również koreluje z poziomem pobudzenia organizmu, koncentracji, stanami emocjonalnymi.

Cena: 141,00 zł

Klocki Canoe - Zestaw Pamięć

Klocki Canoe - Zestaw Pamięć
Klocki Canoe - Zestaw Pamięć

Canoe Pamięć przeznaczony jest do treningu pamięciowego.  Dzieci ćwiczą nie tylko pojemność pamięci, ale również (nie mniej ważne) myślenie i pamięć przestrzenną.
Z  punktu widzenia rozwoju  sprawna pamięć odgrywa zasadnicze znaczenie w  procesie uczenia się, a myślenie przestrzenne determinuje samodzielne działanie i buduje płaszczyznę do samodzielnego rozwiązywania problemów.
Uwaga! Zestaw Pamięć dedykowany jest nie tylko dzieciom ale też dorosłym, chcącym utrzymać swój umysł w dobrej kondycji.

Cena: 137,00 zł

Klocki Canoe Worek 60 sztuk

Klocki Canoe Worek 60 sztuk
Klocki Canoe Worek 60 sztuk

Oryginalne wzornictwo i kolorystyka przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do twórczej zabawy. 
Zabawa klockami Canoe silnie stymuluje zmysł wzroku, pracę lewej półkuli mózgu, zachęca do przemyślanego wyboru klocków.
Zestaw klocków w worku idealnie komponuje się z kompletem plansz (również w naszej ofercie), zabawa wówczas jest pełniejsza i  jeszcze bardziej rozwijająca.
Wyprodukowano w Polsce z drewna bukowego I  gatunku. Malowane farbami bezpiecznymi dla dzieci, spełniającymi europejskie wymogi bezpieczeństwa. Klocki posiadają certyfikat CE.

Cena: 171,00 zł

Klocki Canoe ZESTAW DOTYK w woreczku

Klocki Canoe ZESTAW DOTYK w woreczku
Klocki Canoe ZESTAW DOTYK w woreczku

Korzyści rozwojowe:

 • stymulacja zmysłu dotyku
 • wydłużenie koncentracji
 • rozwój planowania ruchowego i wizualizacji ruchu

Jak się bawić:

 • zasłaniamy dziecku oczy opaską
 • układamy dowolny wzór z klocków
 • dziecko bada paluszkami kolejne klocki i za pomocą dotyku (bez udziału wzroku) wybiera odpowiednie klocki i układa tak samo
Cena: 86,00 zł

Klocki Canoe Zestaw Duży w skrzynce - pomoc terapeutyczna

Klocki Canoe Zestaw Duży w skrzynce - pomoc terapeutyczna
Klocki Canoe Zestaw Duży w skrzynce - pomoc terapeutyczna

Duży zestaw – 60  sześciennych drewnianych klocków w  dwóch najbardziej kontrastowych kolorach, czarnym i  białym, z  nadrukowanymi prostymi wzorami geometrycznymi (koło, kwadrat, krzyżyk, iks). W zestawie znajdują się również 34 plansze, według których dzieci układają wzory.

Cena: 244,00 zł

Memory Nasze emocje

Memory Nasze emocje
Memory Nasze emocje

Jak w sposób najbardziej skuteczny rozmawiać z dziećmi o emocjach oraz uczyć ich właściwych postaw? Oczywiście poprzez kreatywną zabawę. Dzięki Grze Memory „Nasze Emocje” najmłodsi spędzą twórczo czas, a jednocześnie poznają różne odcienie uczuć. Piękne, kolorowe rysunki zwierząt ułatwią opis przeżywanych emocji. Element współzawodnictwa nauczy dzieci zasad zdrowej rywalizacji, rozwiązywać sytuacje sporne czy obiektywnie oceniać innych. 

Dzięki Grze Memory „Nasze Emocje” dziecko:

 • rozwinie swoją pamięć mechaniczną 
 • udoskonali umiejętność koncentracji i uwagi
 • będzie kształcić swoją dojrzałość emocjonalną i społeczną
 • nauczy się rozpoznawać i opisywać różne emocje

Każdy rodzic i nauczyciel doskonale zdaje sobie sprawę, że rozmowa o emocjach z dziećmi, ich nazywanie oraz analizowanie bywa bardzo trudne. Dzięki grze „Nasze Emocje” to wyzwanie będzie dużo łatwiejsze do realizacji.

Cena: 97,00 zł

Mistrz logiki

Mistrz logiki
Mistrz logiki

Czasem wśród gałęzi, w gęstym listowiu, drzewo ukrywa przed nami swoje tajemnice. Ileż radości jest wtedy, gdy wspólnie z dzieckiem odkryjecie wiewiórkę; albo pozwolisz dziecku, aby pokazało ci ptasie gniazdo z otulonym piórkami malutkim jajeczkiem! Drewniany MISTRZ LOGIKI wciągnie całą twoją rodzinę w świat tajemnic i zapewni wam doskonałą zabawę oraz sprawi, że i ty, i twoje dziecko będziecie lepiej:

 • obmyślać śmiałe strategie
 • rozwiązywać nawet najtrudniejsze zagadki
 • porozumiewać się z sobą nawzajem
 • wykonywać trudne obliczenia
 • planować własne zabawy i małe psikusy

Tajemnice drzewa ożywiają umysły ludzi. Tajemnice MISTRZA LOGIKI je rozwijają wśród doskonałej zabawy. Może zresztą dobrze pamiętasz tę grę i za nią tęskniłeś? My też.

Cena: 98,00 zł

Owoce przestrzenne

Owoce przestrzenne
Owoce przestrzenne

Domino i jego różne wersje od zawsze fascynowały dzieci i dorosłych. Tysiące ludzi na całym świecie spędza przy nim radosne chwile. Postanowiliśmy te pozytywne emocje połączyć lubianymi przez dzieci owocami. Oddajemy w Twoje ręce przestrzenną wersję domina owocowego, w którą z przyjemnością zagra cała rodzina.

Dzięki Owocom Przestrzennym dziecko:

 • rozwinie umiejętność logicznego myślenia
 • spędzi nietuzinkowy czas z rówieśnikami oraz rodzicami
 •  pozna zasady zdrowej rywalizacji
 • rozwinie wyobraźnię przestrzenną

Owoce przestrzenne są bardzo elegancką i designerską zabawką. Jeśli chcesz zrobić prawdziwą radość swojemu dziecku lub sprawić piękny prezent najbliższym to idealna propozycja dla Ciebie.

Cena: 155,00 zł

Pierścień zręcznościowy

Pierścień zręcznościowy
Pierścień zręcznościowy

Pierścień Zręcznościowy stanie się prawdziwym wyzwaniem dla Twojego dziecka. Dzięki niemu maluch wyćwiczy motorykę ruchów ręki i dokładność. Zabawa polega na podrzucaniu kuli w taki sposób, by wpadła do pierścienia. Kiedy maluch dojdzie do wprawy, może brać udział w różnych konkurencjach (gra na czas, tor z przeszkodami), zapraszając również do współzawodnictwa rówieśników.

Dzięki Pierścieniowi Zręcznościowemu dziecko:

 • rozwinie motorykę ruchów ręki
 • nauczy się cierpliwości i dokładności
 • nauczy się skupienia na jednej rzeczy
 • będzie cały czas w ruchu

Najlepsze zabawki to te, które są proste, ale niezwykle wciągające. Te cechy są charakterystyczne dla Pierścienia Zręcznościowego, który będzie towarzyszył Twojemu dziecku w jego rozwoju psychofizycznym.

Cena: 15,00 zł

Witrażyki poziom trudności 1

Witrażyki poziom trudności 1
Witrażyki poziom trudności 1

Opakowanie zawiera:

 • ramkę do układania wzorów
 • 21 elementów drewnianych
 • 6 kart – wzorów

Zestaw pozwala na złożenie sześciu różnych układanek z elementów ciętych w liniach prostych.

Cena: 72,00 zł

Witrażyki poziom trudności 2

Witrażyki poziom trudności 2
Witrażyki poziom trudności 2

•     Kształtują syntezę wzrokową, funkcję niezbędną do nauki czytania
•     Trenują rozpoznawanie kolorów i figur geometrycznych
•    Stanowią dobrą alternatywę dla puzzli

Cena: 72,00 zł

Zestaw plansz do klocków Canoe

Zestaw plansz do klocków Canoe
Zestaw plansz do klocków Canoe

Budowanie według wzoru to dla maluchów prawdziwe wyzwanie, które dzieci chętnie podejmują. Dobrze się bawiąc, ćwiczą przy okazji zmysł wzroku, naśladowanie, rozpoznawanie wzorów w różnych kombinacjach kolorystycznych, organizowanie przestrzeni oraz planowanie swojego działania.

Cena: 37,00 zł

2 gry Chrzaszcz Szczepan /Pszczółki Tuptusie

2 gry Chrzaszcz Szczepan /Pszczółki Tuptusie
2 gry Chrzaszcz Szczepan /Pszczółki Tuptusie

Chrząszcz Szczepan sz, ż/rz, cz, dż (nagłos, śródgłos, wygłos)
Gra przeznaczona do ćwiczeń poprawnej artykulacji głosek sz, ż/rz, cz, dż (nagłos, śródgłos, wygłos). Grać może od 2 do 4 dzieci. Rozpoczyna gracz, który wyrzucił 6 oczek. Przesuwa się on do przodu tyle pól ile uzyskał w rzucie kostką, dodatkowo wymawiając poprawnie obrazki na mijanych polach. Wygrywa osoba, która pierwsza dotrze pionkami do swojego domku. Napotkanego na danym polu rywala można wyrzucić, wówczas jest on zmuszony do rozpoczęcia gry swoim pionkiem od nowa. W grze można wykorzystać od 1 do 4 pionków.


Pszczółki Tuptusie t, d (nagłos, śródgłos, wygłos)
Gra przeznaczona jest do ćwiczeń głosek t, d (nagłos, śródgłos, wygłos). Grać może od 2 do 4 raczy. Gra polega na przejściu pionkiem (pionkami) po plastrze miodu. Start następuje z pierwszych czterech pól plastra miodu leżących po przeciwnej stronie wybranego przez gracza domku (domki to cztery wydzielone pola z obramowaniem w kolorze czerwonym, żółtym, niebieskim i zielonym). W grze można wykorzystać od 1 do 4 pionków. Grę rozpoczyna gracz, który wyrzuci kostką 6 oczek. Wówczas ustawia się on na dowolnym polu po przeciwnej stronie (przekątnej) domku. następnie rzucając kostką przesuwa się o liczbę pól, które wskazuje kostka. Przesuwając pionek gracz musi nazwać napotkane po drodze obrazki. W przypadku wyrzucenia 6 oczek, graczowi przysługuje dodatkowy rzut kostką. Jeżeli pionek gracza zatrzyma się na polu, gdzie stoi pionek przeciwnika, następuje jego strącenie do punktu startu. Ruch pionka może odbywać się do przodu, w linii prostej lub po przekątnej. Wygrywa gracz, który pierwszy ustawi swoje pionki w domku.

Cena: 32,00 zł

2 gry Osmiornica Urszula/Pajak Bogdan

2 gry Osmiornica Urszula/Pajak Bogdan
2 gry Osmiornica Urszula/Pajak Bogdan
Ośmiornica Urszula sz, ż/rz, cz, dż - s, z, c,dz - ś/si, ź/zi, ć/ci, dź/dzi (nagłos) Gra przeznaczona do ćwiczeń poprawnej artykulacji głosek sz, ż/rz, cz, dż (nagłos, śródgłos, wygłos). Grać może od 2 do 4 dzieci. Rozpoczyna gracz, który wyrzucił 6 oczek. Przesuwa się on do przodu o tyle pól ile uzyskał w rzucie kostką, dodatkowo wymawiając poprawnie obrazki na mijanych polach. Wygrywa osoba, która pierwsza dotrze pionkami do swojego domku. Napotkanego na danym polu rywala można wyrzucić, wówc
Cena: 32,00 zł

365 Gier i zabaw na kazdy dzień roku

365 Gier i zabaw na kazdy dzień roku
365 Gier i zabaw na kazdy dzień roku
Nawet dzieciom i opiekunom obdarzonym ogromną fantazją często brakuje odpowiedzi na pytanie: ,,W co się bawić?". 365 gier i zabaw dla dzieci oraz wiele innych pomysłów i wskazówek nie daje nudzie żadnych szans. W książce dokonano bardzo przejrzystego podziału wszystkich gier w zależności od pory roku i tematyki. zabawy zostały dodatkowo opatrzone dokładnymi komentarzami odnośnie wieku i liczby graczy.

Obfity zbiór gier i zabaw na każdą okazję i dla całej rodziny.
- Zbiór 365 łatwych w wykonaniu gier dla dzieci.
- Pomysły na gry dopasowane do pór roku.
- Przejrzysty podział według pasujących okazji, materiałów i dziedzin tematycznych.
- Gry zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla większej liczby graczy.
- Jasno określone: zalecany wiek graczy, liczba graczy, miejsce gry - w domu czy na dworze.
- Wykorzystanie do gier łatwo dostępnych materiałów.
- Ponad 400 zabawnych, przejrzystych ilustracji.
- Rozwijanie kreatywności i fantazji graczy.
Cena: 19,90 zł

Abak - poznaję kolory

Abak - poznaję kolory
Abak - poznaję kolory

Dzieci sortują kolorowe korale według koloru, ćwicząc przy okazji koordynację wzrokowo-ruchową. Samodzielną pracę zapewniają karty zadaniowe,
które pokazują sposób sortowania korali na trzpienie. Zawartość: stojak z 5 trzpieniami (dł. 21 cm) - 15 korali w 3 kolorach i 3 kształtach - 24 zadania.

Cena: 63,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl